Esiet sveicināti gandrīz vasaras pašās beigās! Lai gan daudzi par vasaras beigām sāk runāt jau augusta sākumā, tomēr tik daudz vēl var izdarīt. Turklāt ir cerības uz skaistu rudeni. Un, ja runājam par sportošanu, tad to darīt ārā var vēl ilgi. Protams, liela daļa sporto cauru gadu un tur neredz pilnīgi nekādas problēmas. Galvenais ir ērts, silts un piemērots apģērbs un tad jau aiziet! Futbola treniņi taču arī var notikt visa gada garumā. Mēs šajā ierakstā vēlamies ar jums padalīties ar virslīgas pēdējā laika aktuālajiem notikumiem. Aiziet, lecam iekšā futbola pasaulē!

Virslīgas jaunumi

Virslīgas aktualitātes

23. augusta spēles

Sāksim ar pēdējo 23. augusta spēli, kurā Optibet Virslīgā tikās Jelgavas un Valmieras komandas. 16. kārtas spēlē Vidzemes olimpiskā centra futbola laukumā tikās mājinieki Valmiera FC un FK Jelgava. Mājinieku līdzjutējiem par prieku, ar rezultātu 2:0 uzvarēja Valmieras komanda. Vārtus Valmieras labā otrajā puslaikā guva Tolu un Krišs Kārkliņš. Tolu vārtu guvums no 11 metru soda sitiena. Virslīgas mājas lapā varat aplūkot vairākus video no šīs spēles.

Otra 23. augusta spēle arī noslēdzās ar tādu pašu rezultātu, proti, 2:0. Ventspils laukumā tikās FK Ventspils un BFC Daugavpils. Jāatzīmē, ka abas komandas atrodas blakus turnīra tabulā. Tomēr spēle noslēdzās par labu ventspilniekiem. Pirmajā puslaikā veiksmīgs sitiens izdevās Kasparam Svārupam, savukārt spēles 49. minūtē rezultātu 2:0 panāca Daniils Ulimbaševs. Arī šīs spēles labākos momentus un preses konferenci varat skatīt virslīgas mājas lapā un youtube kanālā.

Trešā 23. augusta spēlē tikās līdzšinējie čempioni Riga FC. Viņiem pretī stājās FK Tukums 2000 / TSS. Spēle noslēdzās ar bagātīgu vārtu guvumu, skatītājiem radot daudz skaistas emocijas. Riga FC savā laukumā izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:2. Vārtus šajā spēlē Riga FC sastāvā guva Laizāns (9. minūte), Roger (20. un 28. minūte) un Mbombo (58. un 81. minūte). Savukārt pretinieku rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Basil (48. minūte), Anmanis (90. minūte).

22. augusta spēle

Arī 22. augustā futbola līdzjutēji tika lutināti ar aizraujošu futbolu. Slokas stadionā tikās FK Spartaks un FK Liepāja, maču noslēdzot ar neizšķirtu 2:2. Kas par emocijām gan spēlētājiem, gan skatītājiem! Interesanti, ka visi vārti tika gūti pēc pārtraukuma. Ariagners Smits 51. minūtē izcēlās ar lielisku vārtu guvu, savukārt mača 84. minūtē vārtus guva Romāns Mickēvičs. Lai gan šķita, ka ar to spēle varētu beigties, tomēr tā nebija. Spēles 88. minūtē Dodo izpildīja 11 metru soda sitienu, kas izrādījās veiksmīgs. Mača pēdējā uzbrukumā fantastisks vārtu guvums Artūram Karašauskam, spēli noslēdzot ar 2:2. Labākie spēles momenti pieejami virslīgas mājas lapā.

Tas šajā reizē viss mūsu apkopojumā! Aicinām turpināt fanot par futbolu un tiekamies jau drīzumā!