Vilks – Latvijas futbola izlases jaunais veidols

Pavisam nesen par Latvijas izlases jauno prezidentu tika ievēlēts jauns un talantīgs bijušais spēlētājs Kaspars Gorkšs. Lai gan izlasei šobrīd diemžēl nav labu rezultātu, ar ko lepoties, ir izstrādāta jauna identitāte. Jācer, ka vilks, ka spēs atmodināt spēku un cīņas sparu gan spēlētājos un apkalpojošajā komandā, gan līdzjutējos. Vairāk par jauno Latvijas izlases tēlu varat lasīt turpinājumā!

Vilks – Latvijas futbola izlases jaunā identitāte

Latvijas futbola izlases jaunā identitāte tika prezentēta Latvijas universitātes botāniskajā dārzā 18. jūlijā. Turpmāk izlase tiks pārstāvēta ar zīmolu #11vilki.

Formas

Jaunā identitātē, protams, ietilpst arī sporta tērpi. Turpmāk izlases kreklus rotās vilka simbols, kā arī Latvijas karoga, vairoga un bumbas elementi. Tiek cerēts, ka tādējādi tiks stiprināts tautas gars, vienotība un latviskums. Tā kā tika prezentētas jaunās formās, pasākumā papildus LFF vadībai, līdzjutējiem un medijiem piedalījās arī adidas pārstāvji. Tāpat pasākumā nepamanīts nepalika jaunais talismans vilks, kura tērps starp citu šūts tepat Latvijā.

Video

Tika prezentēts arī jaunās identitātes video. Tajā ļoti veiksmīgi tiek spēlēts ar vārdiem. Piemēram, izmantota vārdu kombinācijas “celsies”, kas sīkāk tiek sadalīts kā cels ies – cels un ies.

Ko saka futbola vadība

Īstenībā diezgan uzteicami, ka jaunā futbola vadība jau tik īsā laikā spēj radīt acīm redzamas pārmaiņas. Šķiet, ka esam uz pareizā kursa. Pats futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs saka, ka futbolā vidē ir spēcīga enerģija un futbola cilvēki grib un var sasniegt. Viņā turpina, ka federācija vēlas iet laikam līdzi, kļūt modernāki un tādējādi virzīties uz priekšu. Ar jaunā talismana vilka palīdzību Kaspars Gorkšs aicina visus futbola līdzjutējus pievienoties baram – vilku baram. Tikmēr federācijas ģenerālsekretārs Edgars Pukinskis uzsver, ka sācies jauns laikmets Latvijā futbolā. Futbols kļūs pamanāmāks un tiks veidota cita veida komunikācija.

Interesanti, ka futbolam un vilkiem patiešām ir interesantas sakritības. Vilki parasti turas baros, visbiežāk pa 11. Savukārt futbolā spēlētāju skaits ir 11. Interesanta sakritība, vai ne?

Ja no sirds jūti līdzi futbolam (un te tikai Latvijas), tad iesakām ielūkoties rakstā, kur stāstīts, kā mēs ar hobijiem varam nopelnīt naudu. Šeit uzzināsi vairāk.

Tagad pietiks! Uz tikšanos nākamajā mūsu bloga ierakstā.