UEFA sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas spēles

Ar lepnumu varam priecāties par to, ka no 7. līdz 13. augustam tepat Rīgā notiks UEFA sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas spēles. Varēsim skatīties un just līdzi labam sieviešu futbolam. Ja būsi atvaļinājumā tajā laikā, tad būs lieliska iespēja to papildināt ar sporta vērošanu. Tas būs viens no svarīgākajiem Latvijas sieviešu futbola notikumiem. Spēles notiks Arkādijas stadionā, kas atrodas Pārdaugavā, kā arī nupat restaurētajā Daugavas stadionā. Skatītājus priecēs tas, ka ieeja uz spēlēm ir bez maksas.

UEFA sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas spēles

Tās komandas, ka iepriekšējā sezonā tikušas pie savas valsts čempionu vai vice čempionu titula piedalīsies grupu atlases turnīrā. Jāpiebilst, ka Eiropas komandas. Apļa turnīru aizvadīs mūsējās – Rīgas futbola skolas sieviešu komandas, kā arī Akademia Elpides Karpides komanda no Grieķijas, Austrijas komanda USC Landhaus Wien un Kazahstānas pārstāves no kluba FC BIIK-Kazygurt. Kvalifikācijas kārtas turnīri notiks 7.-13.08, tajā piedalīsies kopumā 40 komandas. Tiks noskaidrotas labākās 12 komandas, kas izcīnīs iespēju piedalīties izslēgšanas turnīrā. Izslēgšanas turnīram automātiski kvalificējušās 20 komandas, kas pēc tam ar izlozes palīdzību tiks sadalīta sešpadsmitfināla pāros. Savukārt izslēgšanas turnīrā uzvarētājkomandas tiks noskaidrotas 2 spēļu summā. Desmit apakšgrupu uzvarētāji pārvarēs kvalifikācijas kārtu, tāpat arī divas labākās 2.vietu komandas, kas būs uzrādījušas labākos rezultātus spēlēs pret savu apakšgrupu 1. un 3. vietu komandām.

Rīgas Futbola skola

Mūsējā komanda Rīgas futbola skola šogad 6. reizi kļuva par Latvijas Sieviešu futbola līgas uzvarētājām. Līdz ar to 5. reizi Latviju pārstāvēs UEFA čempionu līgā. Vienīgi jāatzīmē, ka iepriekšējos turnīros komanda piedzīvojusi 11 zaudējumus un guvusi 1 uzvaru. Konkurence ir sīva.

Kalendārs, Rīga

Piedāvājam ieskatīties spēļu kalendārā, lai zini, kurās dienās sekot līdzi mūsu sieviešu spēlēm. Otrdien, 7. augustā plkst. 18:00, Rīgas futbola skolas meitenes spēlēs pret Austrijas klubu. 10. augustā plkst. 18:00 mūsējās dāmas spēlēs pret Kazahstānas komandu. Savukārt 13. augustā mūsējās mērosies meistarībā ar grieķu komandu.

Aicinām sekot visām turnīra spēlēm UEFA oficiālajā mājas lapā. Jūtam līdzi mūsu dāmu panākumiem, dodamies uz spēlēm un atbalstām! Ceram, ka kopējiem spēkiem izdosies parādīt labāko rezultātu. Lai izdodas!