UEFA Čempionu līgas sezona tiks atklāta 8. augustā

Jaunā UEFA Čempionu līgas sezona tiks atklāta ar sākotnējo kārtu – mini turnīru, kurā piedalīsies četras komandas. Turnīrā piedalīsies četras UEFA zemākā ranga valstis. Plašāk par visu turpinājumā.

UEFA

UEFA mini turnīrs

Sanmarīno pretī stāsies Ziemeļīrija, bet Andora 8. augustā uzņems Kosovu provizoriskās kārtas pusfinālā. Fināls paredzēts 11. augustā. Provizoriskās kārtas uzvarētāji iekļūs pirmajā kvalifikācijas kārtā, kurā piedalīsies arī Baltkrievijas čempione Brestas Dinamo. Koronavīrusu pandēmijas dēļ UEFA izpildkomiteja ir nolēmusi, ka Čempionu līgas un Eiropas līgas kvalifikācijas kārtas sastāv no vienas kārtas Čempionu līgas izslēgšanas spēļu kārta sastāvēs no divām kārtām. Pirmā kvalifikācijas kārta notiks no 18. līdz 19. augustam, otrā – no 25. līdz 26. augustam, trešā – no 15. līdz 16. septembrim, izslēgšanas spēļu kārta – no 22. līdz 23. un no 29. līdz 30. septembrim. Savukārt grupu posms sāksies 20. oktobrī un beigsies 9. decembrī.

Provizoriskā kārta tiks atklāta 20. augustā. Pirmā kvalifikācijas kārta notiks 27. augustā, otrā – 17. septembrī, trešā – 24. septembrī, izslēgšanas spēles – 1. oktobrī. Grupu posms paredzēts 22. oktobrī – 10. decembrī.

Šīs sezonas Čempionu līgas un Eiropas līgas sacensības tiks pabeigtas augustā ar “pēdējiem astoņiem” turnīriem. Čempionu līgas spēles notiks Lisabonā, Portugālē, no 12. līdz 23. augustam. Eiropas līgas spēles tiks aizvadītas Vācijas pilsētās Gelzenkirhenē, Duisburgā, Diseldorfā un Ķelnē 10.-21. augustā.

Sporta situācija pasaulē

Ir nudien patīkami dzirdēt, ka sports pasaulē atgriežas. Vairs nevajag ziņās skatīties video, kā profesionālie sportisti pieliek lietā radošumu, lai mājas apstākļos trenētos un izklaidētu sevi un savus fanus. Bija tiešām daudz video ar dažādiem bumbu un cita veida trikiem. No vienas puses tiešām ļoti priecājamies par šādu sportistu radošumu un tad iepriecināja daudzus pasaulē. Tomēr no otras puses ir patīkami apzināties, ka atkal varam ieelpot svaigu gaisu un doties uz treniņiem. Sportistiem tas ir īpaši svarīgi. Īpaši jau runājot par tādiem komandu sporta veidiem kā futbols, basketbols vai hokejs. Protams, vienmēr var trenēt un uzlabot individuālo meistarību. Bet trenēties un spēlēt kopā ar komandu ir kaut kas pilnīgi cits.

Novērtējam, ka sports mums tagad visiem ir dots. Jo kas zina, kā pasaule attīstīsies tālāk. Ceram, ka trakais laiks ir tiešām beidzies un tagad mūs visus sagaida saulaina un pozitīva nākotne, kas pilna ar sporta notikumiem.