Septembra jaunumi Latvijas futbolā

Septembra jaunumi

Pavisam ātri ir pienācis rudens un klāt septembra ziņas iekš Latvijas futbola. Septembra jaunumos divas ziņas. Viena ziņa par neveiksmīgo Latvijas un Austrijas futbola izlašu spēli. Otra ziņa par U-19 telpu futbola finālturnīru tepat Arēnā Rīga.

Septembra jaunumos Latvijas un Austrijas spēle

Diemžēl, bet septembris Latvijas futbola izlasei sācies neveiksmīgs. Diemžēl neizdevās pārvarēt bēdīgo spēļu vēsturi un iekulties vēl lielākā apkaunojumā. Latvijas izlasei neizdevās 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē uzvarēt Austriju. Piedzīvots visai bēdīgs rezultāts 0:6.

Spēles darbības

Mūsu valsts izlases rindās debiju izlasē piedzīvoja Armands Pētersons, Boriss Bogdaškins un Antonijs Černomordijs.

Pretinieku labā divus vārtus guva Marko Arnautovičs (Marko Arnautović). Pa vienam precīzam sitienam izdevās gūt – Marsela Zabitcera (Marcel Sabitzer), Konrāda Laimera (Konrad Laimer) un Mihaela Gregoriča (Michael Gregoritsch), kā arī Pāvels Šteinbors.

Tagad jātura īkšķi, kad Latvijas izlase nākošo spēli aizvadīs 9 .septembrī pret Ziemeļmaķedoniju. Spēle norisināsies Daugavas stadionā. Ceram, ka fani nebūs pavisam nobēdājušies un ieradīsies pilnā sastāvā. Laiku arī sola izcili labu, tā kā nesēdi mājās, bet doties atbalstīt mūsējos. Viņiem noderēs mūsu atbalsts!

Telpu futbols

Šodien, 8. septembrī, Rīgā sākās UEFA U19 telpu futbola finālturnīrs. Kopā šodien notiks četras spēles. Latvijas izlase pirmo spēli aizvadīs šodien plkst. 20:00 pret Portugāles komandu.

Tas Latvijas vēsturē ir pirmais U-19 telpu futbola čempionāta finālturnīrs. Norises laiks ir no 8. līdz 1. septembrim. Kopumā par čempionu titulu cīnīsies astoņas labākās komandas (tai skaitā Latvijas), kas sacentīsies Arēnā Rīga. Mūsējie cīnīsies A apakšgrupā kopā ar Poliju, Portugāli un arī Krieviju. Bet B grupā labākie tiks noskaidroti starp Ukrainu, Nīderlandi, Horvātiju un Spāniju.

Ja vēl neesi iegādājies turnīra biļeti, tad droši to vari vēl izdarīt. Biļetes cena ir vien 5 eur. Tā kā droši iegādājies, dodies uz Arēnu Rīga un cik vien labi var – atbalsti mūsējos. Interesanti, ka tiek piedāvāts lejupielādēt sacensību oficiālo aplikāciju un sekot līdzi spēļu rezultātiem.

Labi, tas šajā reizē viss! Lai jums un mūsu futbola izlasei veicas un tiekamies jau drīzumā!