Pludmales kauss Jūrmalā

Sajūta, ka vasara steidzas pārāk ātri. Lai gan par to vēsta tikai kalendārs un dienas gaismas garuma samazināšanās. Jo laika apstākļi mūs patiešām vēl lutina. Ir tik silts kā dienvidos. Pat nekur nav jādodas. Tāpēc šoreiz pastāstīsim par Jūrmalas pludmales kausa ieguvējiem. Starp citu, pludmales futbols ir forša alternatīva parastajam futbolam. Turklāt varat apvienot divas intereses. Puiši spēlē futbolu, bet meitenes sauļojas. Ideāli un visi apmierināti!

Pludmales futbola kausa ieguvēji Jūrmalā

4. augustā noslēdzās pludmales futbola kauss Jūrmalā. Uzvarētāju godā PFD Kreiss komanda, kas fināla cīņā pēcspēles sitienos uzveica FK Zep/Forevers komandu. Savukārt dāmu konkurencē par uzvarētājām kļuva Riga United. Šīs dāmas finālā pārspēja Babītes meitenes. Spēle noslēdzās ar 6:3.

Turnīra gaita

Kopumā Jūrmalas kausā piedalījās 13 komandas. VBFK un Ziemeļblāzma piedalījās tikai divos posmos, bet cīņā par finālturnīru neiesaistījās. Cīņa par 10. vietu izvērtās diezgan sīva līdz pēdējām spēlēm. Četru posmā kopvērtējuma rezultātiem izrādījās, ka divām komandām ir identiski rezultāti. Baltic XL un BFS Atlas abas komandas izcīnījušas pilnīgi vienādu punktu skaitu – 52 punkti. Līdz ar to, lai noteiktu desmit labākās komandas, bija jāņem talkā papildus rādītāji. Pēc tiem izrādījās, ka Baltic XL komanda tiek finālā. Bet beigās komanda atteicās no dalības un finālā tomēr spēlēja BFS Atlas komanda. Bet diemžēl bez vērā ņemamiem panākumiem.

Fināla sacensības

Fināla sacensības tika aizvadītas bez lieliem pārsteigumiem. Vienīgais pārsteigums varētu būt komandas New Project palikšana 3. vietā B grupā. Pa priekšu komanda palaida FK Zep/Forevers un Joga Bonita. Play-off par 4. dalībnieci tika VUSK Stolichnaya. Savukārt A grupā PFD Kreiss un Kreiss nospēlēja ar 8 punktiem. Labāka punktu attiecība deva iespēju PFD Kreiss ieņemt 1. vietu. Bet izslēgšanas spēlēs tika RTU/Beerhouse No1 un Free komanda. Ceturtdaļfināla spēlē ar 2:0 izrādījās pārāki New Project spēlētāji, kas pārspēja Kreiss komandu. Tāpat  uzvaras ceturtdaļfinālos izcīnīja arī PFD Kreiss, RTU/Beerhouse No1 un FK Zep/Forevers komandas. Pusfinālā PFD Kreiss izcīnīja pārliecinošu 3:1 uzvaru pret studentu komandu RTU/Beerhouse No1. Bet otrajā pusfinālā uzvaras laurus plūca FK Zep/Forevers. Spēlē par 3. vietu uzvarēja New Project, kas ar 2:0 pārspēja studentu komandu. Bet fināla spēlē uzvaras vārti netika gūti ne pamatlaikā, ne pagarinājumā, tāpēc sekoja pēcspēles sitieni. Un galu galā par uzvarētājiem tika kronēti PFD Kreiss.