Pavasara jaunumi aizraujošajā futbola pasaulē

Esiet sveicināti futbola draugi nu jau pirmajā aprīļa nedēļā! Nu jau ir tik silts, ka spēlējot futbolu ārā vairs nav jādrebinās. Ielās parādās arvien vairāk skrējēji un riteņbraucēji. Tas nozīmē, ka arī futbola laukumos parādās arvien vairāk entuziastu. Bet šajā reizē tieši par pavasara jaunumiem profesionālajā futbolā Latvijā.

Pavasara jaunumi aizraujošajā futbola pasaulē

Telpu futbola svētki

Ar prieku paziņojam, ka šajā nedēļas nogalē no 6. līdz 7. aprīlim norisināsies telpu futbola svētki. Tie notiks Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā. Paredzēts aizvadīt astoņus dažādus telpu futbola finālmačus. Savukārt svētku odziņa būs Latvijas sporta zvaigžņu spēle. No paša rīta norisināsies Strong korporatīvais telpu futbola turnīrs. Tajā gan Latvijas, gan ārzemju komandas spēkosies divos olimpiskā centra laukumos. Bet plkst. 16:30 savas spējas rādīs 1. līgas komandas TFK Salaspils un Ventspils augstskola. Pēc spēles par trešo vietu notiks lielais fināls. Plašāk par telpu futbola svētkiem varat izlasīt Latvijas Futbola federācijas mājas lapā.

1.līgas čempionāta sākums

Vai jūtat gaisā jau futbola smaržu un bumbas skaņas? 6. aprīlī, sestdien, Rīgā, Smiltenē, Tukumā un Olainē ar piecām spēlēm startēs jaunā sezona Komanda.lv 1. līgas čempionāta sezona.

Komandu saraksts

Sestdien laukumā dosies FK Smiltene/BJSS komanda, Dinamo Rīga.Staicele, JDFS Alberts, tad arī SK Super Nova, Grobiņas SC, FK Tukums 2000/TSS, FC New Project, Balvu sporta centrs, FK Auda un Rēzeknes FA/BJSS komandas. Pozitīvi, ka sacensībās atgriežas komanda FK Dinamo Rīga. Jo komanda izveidojusi sadarbību ar Staiceles Bebriem. Bet debitantu vidū komanda FC New Project. Aizvadītajā gadā šī komanda startēja zem nosaukuma FC BetLanes un guva uzvaru 2. līgas čempionātā. Pozitīvi, ka sestdien sola lieliskus laika apstākļus. Tā kā ceram, ka līdzjutēji sanāks daudz un spēlētājiem būs prieks un jūtams atbalsts. Jo ticiet mums, spēlētājiem un vispār futbola attīstībai ir ļoti svarīgs līdzjutēju atbalsts.

Tas īsumā būtu viss! Ceram drīzumā atrast vēl laiku, lai jums pastāstītu vēl citus Latvijas futbola jaunumus. Bet iesakām arī ielūkoties Latvijas futbola federācijas mājas lapā. Tur atradīsiet daudz jaunumus. Lai veicās!