Marta jaunumi Latvijas futbolā

Mežonīgā ātrumā ir klāt pavasara pirmais mēnesis marts. Tas nozīmē, ka cilvēki arvien vairāk dodas ārā. Pilnīgi noteikti, ka visi esam noilgojušies pēc svaiga gaisa un fiziskām aktivitātēm. Galvenais ir kustēties – aktīvi sportot, braukt ar velosipēdu vai vienkārši doties pastaigā. Apgriezienus uzņem arī gatavošanās jaunajai futbola sezonai. Kā klājas Latvijas futbolam, stāstīsim mūsu marta jaunumos. Aiziet!

Marta jaunumi Latvijas futbolā

Jauns izlases treneris

Futbolā ziņu netrūkst – labas vai sliktas, bet netrūkst. Latvijas izlasē apstiprināts jauns treneris, kas cerams spēs mūsējos izdzīt no pamatīgās bedres. Galvenā trenera amatā apstiprināts Slaviš Stojanovičs no Slovēnijas. Ar viņu Latvijas futbola federācija noslēgusi trīs gadu līgumu. Izrādās, ka viņš jau iepazinies ar Latvijas futbolu, jo iepriekš strādājis Riga FC klubā. Treneris jau uzsācis darbu ar kandidātu atlasi un izstrādā izlases darbības plānu. Vēlam veiksmes jaunajam trenerim un ceram, ka beidzot izdosies pacelt Latvijas izlases futbolu saulītē. Šķiet, ka mēs visi to esam pelnījuši un ļoti ilgi gaidījuši.

Izteikta uzticība Kasparam Gorkšam

28. februārī norisinājās Latvijas Futbola federācijas ārkārtas kongress. Tajā tika nobalsots par uzticības izteikšanu esošajam federācijas prezidentam Kasparam Gorkšam. Balsojumā kopumā piedalījās 133 federācijas biedri. Par Kaspara Gorkša atbrīvošanu no esošā amata balsoja 42 biedri, savukārt 87 biedri nobalsoja pret. Bet 4 biedri atturējās no balsojuma. Mēs priecājamies par Kaspara palikšanu amatā. Un vēlam viņam veiksmi un izturību šajā futbola lielajā pārmaiņu laikā.

U-21 izlase

Latvijas U-21 futbola izlase februāra beigās pārbaudes spēlē tikās ar BFC Daugavpils izlasi. Spēle norisinājās Skonto hallē. Spēlē izlase izrādījās spēcīgāka par Daugavpili ar rezultātu 3:1. Pirmais puslaiks noslēdzās par labu Daugavpils izlasei ar rezultātu 0:1. Bet otrajā puslaikā precīzi bija izlases spēlētāji. Vārtus Latvijas U-21 izlasei atnesa Ivo Minkevičs, Marko Regža un Aivars Emsis. Līdz ar šo spēli izlase noslēdza otro šī gada nometni. Tā ilga četras dienas. Iepriekšējā nometne ar citiem kandidātiem norisinājās 11. – 14. februārī.

Vēlam patīkamu futbola skatīšanos un tiekamies jau drīzumā mūsu bloga ierakstos un jaunumos!