Latvijas futbols – kas notiks drīzumā ar izlasi

Futbols Latvijā jau šķiet kļuvis par tādu kā izsmieklu. Latvijas izlasei nekādi neizdodas tikt pie uzvarām. Vien neizšķirtas spēles, kas jau liekas kā sasniegums vai arī zaudējumi. Treneru maiņas, federācijas vadības maiņas un tomēr turamies uz tāda neveiksmju sliekšņa. Tomēr izlases mājas spēles joprojām līdzjutēji turpina apmeklēt. Bet nevienam vairs nav cerību, ka brīnums notiks. Pat, ja spēle ir nospēlēta šķietami labi, tad pēdējās minūtēs tomēr ielaižam bumbu savos vārtos. Latvijas futbols šobrīd ir stipri aprunāts un analizēts. Pat Māris Verpakovskis izteicies, ka steigsies palīgā. Lai nu kā, cerība ir un domājam, ka vienā brīdī virzīsimies uz priekšu.

Latvijas futbols

Latvijas futbols

Īpaša sacelšanās notika pēc Latvijas un Maltas spēles Rīgā Daugavas stadionā. Gandrīz visa spēle tika nospēlēta 0:0, bet tomēr spēles izskaņā nevajadzīgs pārkāpums un diemžēl spēle noslēdzās ar 0:1. Parasti pēc zaudētām spēlēm ir liela šūmēšanās, tomēr it īpaši. Ir kauns, ka zaudējam mazajām valstiņām. Kaut kas ir jāmaina. No žurnālistiem izskanēja jautājums, vai esošajiem treneriem nebūtu jāatkāpjas. Tomēr no vienas puses, visu laiku kaut kas tiek mainīts un rezultāta nav. Iespējams, ir sistemātiski jāstrādā, lai rezultāts būtu, nevis tikai haotiski kaut kas jāmaina.

Mēs ceram, ka Latvijas futbola fani tomēr nav nokāruši galvas tik ļoti kā varētu šķist. Lai vai kādi laiki, ir jāspēj atbalstīt savējie un just līdzi. Mēs neesam iekāpuši futbolistu kurpēs, nezinām viņu pieredzi un viņu stāstu. Vēl jo vairāk, paši neesam bijuši futbola laukumā un cīnījušies, lai kaut ko darītu lietas labā.

Priecē, ka jaunatne un bērni joprojām trenējas. Prieks, ka futbols tik daudziem ir iemīļots sporta veids, ar kuru gan nodarbojas paši, gan jūt līdzi valsts izlasei, gan seko līdzi pasaules lielākajiem futbola notikumiem. Lai sajustu pasaules futbola elpu, mēs iesakām kādreiz apmeklēt, piemēram, Vācijas Bundeslīgu klātienē. Emocijas ir fantastiskas. Tas ir milzīgs notikums, cilvēki pērk desiņas un alu, priecājas un jūt līdzi savām komandām. Tur var sajust tādu milzīgo pasaules elpu un vienotību! Tiešām iespaidīgi!