Šosvētdien pret Olimps
14.10.2005
Pēc gandrīz divu nedēļu pārtraukuma, kas bija saistīts ar mūsu valstsvienības spēlēm pret Japānu un Portugāli, svētdien atsāksies Latvijas virslīgas čempionāts un Skonto 25. kārtas spēlē savā laukumā uzņems priekšpēdējā vietā esošo Olimps. Šo sacensību tiesās Alens Vinokurovs.
Abu komandu iepriekšējās trijās sīs sezonas savstarpējās spēlēs Skonto uzvarēja divās 5:1 un 1:0, bet Olimps vienā - 2:0. Šajā mačā olimpiešiem abus vārtus guva Skonto komandas trenera palīga Jurija Ševļakova dēls Vadims.
Skonto komandas sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar 12 gūtiem vārtiem ir Gatis Kalniņš. Katrs astoņas reizes pretinieku vārtsargus ir pārspējuši Andrejs Perepļotkins un Mihails Miholaps. Olimpiešu rindās rezultatīvākie futbolisti ar pieciem gūtiem vārtiem ir Iļja Ščaņicins un Aleksandrs Abramenko.