Krievijas pilsētas uzņem pasaules kausu futbolā

Pavisam drīz būs noslēdzies aizraujošs futbola mēnesis! Krievijas daudzās pilsētas viesmīlīgi uzņem pasaules kausu futbolā 2018, pasaules labākos spēlētājus un līdzjutējus. Aizvadītas patiesi aizraujošas spēles. Pats interesantākais, ka finālā tiekas divas Eiropas komandas – Francija un Horvātija. Vai kāda no tām bija tavas favorītes? Iespējams, ka nē. Kā Latvijas bukmeikeri vērtē katras komandas izredzes, varat lasīt turpinājumā.

Krievijas pilsētas uzņem pasaules kausu  futbolā un finālu

Rīt Krievijas futbola stadions uzņems pasaules kausa finālistus – Franciju un Horvātiju. Ar lielu interesi un satraukumu spēli vēros visa pasaule un īpaši lielākā daļa Francijas un Horvātijas iedzīvotāju. Spēles sākums ir plkst. 18:00, tā kā ieplāno laicīgi.

Ko prognozē bukmeikeri

Šodien tiks aizvadīta spēle par 3. vietas ieguvēju. Optibet bukmeikeri prognozē, ka beļģi tomēr būs pārāki par angļiem. Koeficients uz uzvaru Beļģijai ir 2,25, bet Anglijai – 3,10. Jāsaka, ka koeficienti ir diezgan tuvu viens otram, tā kā varētu būt tiešām aizraujoša un sīva spēle. Bet runājot par fināla spēli, Optibet pārliecinoši prognozē, ka par pasaules kausa ieguvējiem kļūs Francija. Ja Francijai uz uzvaru iedots 1,40 koeficients, tad Horvātijai piešķirts diezgan augsts koeficients 3,00. Ja esi horvātu fans un tiešām jūti, ka viņi uzvarēs, tad iesakām veikt likmi. Vari izcelt patiešām lielu laimestu. Piemēram, ja uzliksi 10 eiro, tad uzvaras gadījumā tiksi pie 30 eiro liela laimesta.

Ja ieskatāmies Betsafe totalizatora piedāvājumā, kas ir populārs visā pasaulē, tad koeficienti nedaudz atšķiras. Uzvarētāju prognozes jau, protams, tās pašas. Ja abās spēlēs esat par zaudētājiem, tad izdevīgāk likmes būs veikt tieši Betsafe. Uz Anglijas uzvaru Betsafe piedāvā 3,15 koeficientu, bet uz Beļģijas 2,27. Ja runājam par fināla spēli, tad Francijai iedots 1,95 koeficients. Bet horvātiem diezgan lielais koeficients 5,00. Tā kā, ja esi par horvātu uzvaru un ja viņi tiešām iegūs pasaules kausu, tad vari tikt pie tiešām patīkamas naudas summas.

Live likmes

Iesakām arī spēlēt live likmes. Iespējams, tas būs vēl interesantāk un sanāks iegūt vēl lielākus laimestus, kā uz parastajām likmēm.

Lai uzvar spēcīgākais! Uz tikšanos jau drīzumā!