Krievija uzņem pasaules kausu futbolā

Krievija uzņem pasaules kausu futbolā! Futbola līdzjutēji šogad savām valstsvienībām līdzi jūt dažādās Krievijas pilsētās. Mums tuvākā pilsēta ir Kaļiņingradā, tepat Kuršu kāpā. Lai tur nokļūtu, sākumā jādodas uz Klaipēdu, tad ar prāmi jādodas uz Kuršu kāpu. Pēc tam kādi 50 km pa kāpas teritoriju un tad Krievijas robežpunkts. Varam droši teikt, ka Kaļiņingradā ir daudz futbola līdzjutēji no Latvijas. Varbūt arī tu! Turpinājumā pastāstīsim, kādi tad ir bijuši lielākie pārsteigumi šajā pasaules kausā futbolā.

Krievija uzņem pasaules kausu futbolā

Meksika uzvar čempioni Vāciju

Var teikt, ka vienu no lielākajiem pārsteigumiem šajā kausā sarūpējusi Meksikas izlase, kas ar 1:0 apspēlēja esošo čempioni Vāciju. Meksikas izlasē vienīgos vārtus guva 22 gadus vecais I. Lozano. Jāsaka, ka meksikāņi jau pašā spēles sākumā bija gana aktīvi un sarūpēja bīstamus momentus pie Vācijas vārtiem. Lai gan Vācija sakostiem zobiem cīnījās pretim, tomēr tieši šī cīnīšanās viņu iegāza. Visus spēkus veltīja uzbrukumam, kamēr aizmirsa par aizsardzību. Varat iedomāties, kas pēc uzvaras darījās Meksikas ielās…

Islandes un Argentīnas neizšķirts

Nevienam vienam Islandes un Argentīnas spēles iznākums bijis pārsteigums. Bet pats interesantākais, ka šīs spēles laikā krituši Islandes TV reitingi. Vidēji 60 % islandiešu skatījušies šo spēli. Sākoties kompensācijas laikam, spēli vēroja jau 99,6 % islandiešu. Ja skatāmies statistiku, kā islandieši skatās pārējās pasaules kausa spēles, tad tie ir vidēji 22,9 % cilvēku. Būtu interesanti uzzināt, cik tad mūsu valsts iedzīvotājiem ļoti patīk futbols.

Šveice sakauj Serbiju

Arī serbus var saukt par īpaši emocionāliem un kārtīgiem futbola faniem. Tāpēc pavisam noteikti viņiem ļoti sāpīgs bijis zaudējums pret Šveices izlasi ar 2:1. Spēles sākumā bija jūtams spiediens no serbu puses. Tas arī rezultējās vārtu guvumā spēles piektajā minūtē. Serbiem prieki nebija ilgi, jo jau pēc piecām minūtēm rezultāts tika izlīdzināts.

Ja vēlaties piešķirt nelielu asumiņu fanošanai par futbolu, tad varat veikt kādu likmi uz savām favorītkomandām. Nav jau jātērē daudz naudas, pietiek ar mazumiņu nelielai adrenalīna piešķiršanai.

Turpinām skatīties futbolu, priecāties par komandu lielisko sniegumu un gaidīt interesantās izšķirošās spēles!