Kas notiek Latvijas futbolā?

Kas notiek Latvijas futbolā? Ne viens vien pēdējā laikā uzdod šādu jautājumu. Futbols ir lielisks sporta veids, interesants gan spēlētājiem, gan interesanta un skatāma spēle līdzjutējiem. Tomēr pēdējā laikā no Latvijas futbola izlases neesam redzējuši neko iepriecinošu. Ja Virslīgā vēl redzam interesantas spēles un pārsteidzošus spēles momentus, tad izlasē nē. Vieni vienīgi zaudējumi.

Kas notiek Latvijas futbolā?

Turpinājumā ziņas īsumā par trenera atlaišanu un futbolu Kasparu Gorkšu.

Trenera atlaišana

Pēc neveiksmīgās spēles ar Gibraltāra vīriešu izlasi, kas būtībā ir amatieru komanda, tika pieņemts lēmums atlaist Latvijas futbola izlases treneri Aleksandrs Starkovs. Futbola sekotāji domājams jau bija nocietušies, kas tad tiks darīts ar futbola izlasi. Jo tā turpināties vairs nevarēja. Piedzīvoti vairāki apkaunojoši zaudējumi bez nekādas atbildības uzņemšanās. Fani gaidīja konkrētu rīcību un lēmumus. Un iespējams, ka arī sagaidīja. Treneris Aleksandrs Starkovs tika atbrīvots no izlases trenera amata 3. aprīļa Latvijas Futbola federācijas ārkārtas sēdē. Bijušais treneris piekritis viņam veltītajai kritikai par izlases zaudējumiem, tomēr uzsvēris, ka pie rezultāta ir jāstrādā un tas nenāk uzreiz. Nu jāsaka, ka šobrīd izlase nevis attīstās, bet iet arvien dziļāk bedrē. Ar nepacietību gaidām valdes tālākos lēmumus.

Kaspars Gorkšs un viņa ieguldījums Latvijas futbolā

Šķiet, ka futbolistam Kasparam Gorkšam patiešām mērs ir pilns. Ar milzīgu atdevi un iesaisti viņš pretendēs uz Latvijas Futbola federācijas prezidenta amatu. Kaspars izveidojos mājas lapu kasparsgorks.com, kur pastāsta par savu vēlmi padarīt futbolu par vairāk nekā spēli. Viņa mērķis kā prezidenta amata kandidātam ir spodrināt valsts futbola tēlu, padarot futbolu un federāciju par vienu no iedvesmojošākajām federācijām Latvijā. Ir liels prieks, ka beidzot kāds ir ķēries klāt futbola federācijas sakārtošanai. Kāds, kurš pats no sirds un visa spēka ir bijis un joprojām ir futbolā.

Šobrīd sociālajos tīklos riņķo Gorkša video, kur pastāsta kāpēc un kā vēlas palīdzēt futbolam un tā attīstībai un sakārtošanai Latvijā. Skaties video:

 

Paldies par uzmanību! Jau drīzumā vēstīsim par citiem jaunumiem futbolā Latvijā.