Jelgava uzņems Artura Vaidera kausu 2018

Jelgava jaunajā stadionā 7. augustā plkst. 11:00 uzņems starptautisko žurnālistu futbola turnīru “Artura Vaidera kauss 2018”. Tas būs jau otrais starptautiskais mediju futbola turnīrs mediju pārstāvjiem, kas tiek rīkots jau otro reizi par godu talantīgajam sporta žurnālistam Arturam Vaideram. Plašāka informācija turpinājumā no Latvijas futbola federācijas materiāliem.

Jelgava uzņem mediju turnīru futbolā

Mediju kausā spēkiem mērosies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas žurnālisti un arī mājinieku komanda – futbola klubs Jelgava. Spēles notiks Jelgavas kluba treniņu stadionā Kārklu ielā 6. Sacensību sākums paredzēts plkst. 11:00. Futbola sacensības žurnālistiem organizē žurnālista Artura Vaidera fonds, kas sacensību tapšanā sadarbojas ar Latvijas futbola federāciju, futbola klubu Jelgava un “KrekluKrogs” restorānu.

Pirmais turnīrs

Pirmais šāds turnīrs notika pirms gada un tika organizēts Engurē. Tajā par uzvarētājiem tika kronēti Lietuvas žurnālisti. Organizatori plāno, ka turnīrs katru gadu notiks citā vietā, lai pēc iespējas vairāk popularizētu šo aizraujošo spēli futbolu.

Turnīrs Jelgavā

Latvijas futbola federācijas jaunais prezidents Kaspars Gorkšs izsaka lielu pateicību Artura Vaidera ģimenei par ieguldījumu turnīra organizēšanā. Tādā veidā tiek turpināts Artura aizsāktais ceļš futbola popularizēšanā Latvijā. Gorkšs arī norāda, ka Vaiders bijis ne tikai žurnālists, bet arī kaislīgs futbola līdzjutējs, kurš gan juta līdzi, gan pārdzīvoja. Tāpat Gorkšs saka, ka šis turnīrs ir lieliska iespēja draudzīgā atmosfērā spēlēt futbolu un iepazīties neformālā atmosfērā. Gorkšs arī atceras pagājušā gada turnīru Engurē un ar prieku atzīst, ka tas bijis ar daudz pozitīvām emocijām un tā laikā iepazinies ar jauniem draugiem no Lietuvas un Igaunijas. Viņi, protams, šogad tiek gaidīti ciemos atkal.

Arī Artura sieva Inese norāda, ka pēc veiksmīgi aizvadītā turnīra Engurē bijis skaidrs, ka jāturpina iesāktais. Vēl zīmīgs fakts, ka tieši Jelgava ir Ineses dzimtā vieta un viņa šeit kopā ar Arturu nodzīvojusi 10 gadus.

Varam tikai piebilst, ka šādu turnīru rīkošana ir ļoti atzīstama lieta. Un domājam, ka žurnālistiem nu ļoti “nagi niez” pašiem iziet laukumā un pacīnīties vienam ar otru. Tiekamies Jelgavā!