Ievēlēts jaunais Latvijas futbola prezidents

Beidzot rimušās visas prognozes un runas par to, kurš būs jaunais Latvijas futbola federācijas prezidents. Daudziem jau, iespējams, bija apnikušas visas runas un diskusijas, kurš tad ir labāks, kurš mēģinās sev un ģimenei rast kādu labumu vai kurš saistīts ar iesaisti totalizatorā. Bija arī diskusija par to, vai nepieciešams atklāts balsojums. Tomēr aizslēgts balsojums rada daudz lielāku respektu un mazāku iespēju, ka balsis būtu pirktas. Ar 8 balsu pārsvaru par Latvijas futbola federācijas prezidentu kļuvis Kaspars Goršs. Vairāk par visu lasi turpinājumā!

Ievēlēts futbola federācijas prezidents

Pirms vēlēšanām nevarēja beigties kaislīgas diskusijas par to, kurš kandidāts ir sliktāks. Jā, sliktāks. Šķiet, ka Latvijā cilvēkos meklē tikai un vienīgi to slikto. Labās lietas kaut kā nesanāk dzirdēt. Saistībā ar Kasparu Gorkšu tika diskutēts, vai viņa ievēlēšanas gadījumā kāds labums tiks viņa tēvam, kurš nodarbojas ar sporta segumu ieklāšanu. Savukārt par kandidātu Krišjāni Kļaviņu turpinājās diskusijas par viņa iesaisti totalizatoru biznesā. Arī trešais kandidāts Vadims Lašenko izcēlās. Pareizāk sakot viņu izcēla kompānija Optibet, kura solīja atbalstīt federāciju, ja tiks ievēlēts tieši Lašenko. Turklāt, atbalstot ar pietiekami lielu naudas summu, proti, 100 000 eur. Protams, tas izskatījās aizdomīgi. Bet domājams, ka Optibet tāpat turpinās atbalstīt federāciju. Turpināsim sekot līdzi, kā attīstīsies šis jautājums un, ko par to teikts Latvijas Izložu un Azartspēļu inspekcija.

Prezidenta ievēšana

27. aprīlī notika Latvijas futbola federācijas prezidenta vēlēšanas. Federācijas biedru kongress sākās ar pozitīvu balsojumu par to, ka jaunais prezidents ir jāievēl aizklātās vēlēšanās. Ar 56 biedru atbalstu par jauno prezidentu tika ievēlēts pavisam nesen futbola karjeru beigušais Kaspars Gorkšs. Astoņas balsis mazāk par Gorkšu saņēma Optibet skandālā iesaistītais Lašenko. Savukārt jau sen totalizatoru runās iesaistītais Krišjānis Kļaviņš saņēma vien četras balsis. Viņš pats atzina, ka nebija gaidījis tik maz balsis. Savukārt, Gorkšs bija rēķinājis, ka tiks pie nedaudz mazāk balsīm.

Lai nu kā, prezidents ir ievēlēts! Tāpēc cerēsim uz labu sadarbību ar visām futbola organizācijām un klubiem. Kā arī turēsim īkšķus, lai futbols Latvijā iet tikai uz augšu! Tāpat gribas cerēt, ka vairs nepiedzīvosim kaunpilnas uzvaras pār vājākām komandām, kā tas bija pret Gibraltāra izlasi. Šī spēle vairums Latvijas futbola līdzjutēju nu jau asociējas kā tāds melnais humors, ko negribētos vēlreiz piedzīvot.

Par lielu Latviju un lielām Latvijas futbola uzvarām!