Futbols 2020 – kādi jaunumi pašās gada beigās

Sveiciens visiem futbola faniem! Nu jau esam pašā Ziemassvētku priekšvakarā. Ceram, ka visiem viss ir sagādāts un nu jau varat ļauties svētku atmosfērai un sākt gatavot dažādus gardumus. Jāsaka, ka būšana mājās un atpūta svaigā gaisā ir vienīgais, ko šobrīd varam darīt. Tāpēc iesakām veltīt laiku jauniem virtuves šedevriem vai doties garākaš pastaigās. Mūsuprāt, ir svētīgi un veselībai svarīgi arī svētkos pabūt laukā un darīt labu savai veselībai. Tā teikt sākumā nodoties vēdera priekiem un tad iztērēt uzņemtās kalorijas svaigā gaisā. Bet mums vēl šis stas stāstāms ir atlicis no futbola jaunumiem. Tāpēc turpinājumā futbols 2020 jaunumi pašās decembra beigās.

Futbols 2020

Ar jums sporta draugi šogad tiekamies pēdējo reizi! Vēlamies vēl vienu reizi atgādināt un likt aiz auss, ka tik svarīgi ir doties svaigā gaisā. Baudīt pastaigas, izpētīt savu pilsētu, parkus, mežus. Sporta zāles ir slēgtas, bet cilvēkiem jāļauj vaļa iztēlei. Sportojam mājās, sportojam parkos un mežos. Ko darīt tiešām ir daudz!

Bet nu ķeramies pie futbola. Latvijas Futbola federācija ziņo, ka atcelti 2021. gada Eiropas čempionāta mači Latvijas U-17 izlasēm. Tas viss saistībā ar Covid-19 pandēmijas attīstības gaitu un izvērtējot esošo situāciju. Līdz ar to UEFA izpildkomiteja lēmusi atcelt čempionātus gan jauniešiem, gan jaunietēm. Mūsējai Latvijas sieviešu izlasei bija paredzēts spēlēt ar Itāliju, Skotiju un Baltkrieviju. Kvalifikācijas miniturnīram bija jānotiek mūsu kaimiņvalstī. Savukārt vīru komandai bija paredzēts spēlēt kopā ar Serbiju, Dāniju un Armēniju. Sākumā šīs spēles bija vairākkārt pārceltas, bet beigās lēmums tomēr pilnībā atcelt.

Tāpat pieņemts lēmums uz vēlāku laiku pārcelt Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru U-19 jauniešiem un jaunietēm. Sieviešu izlasei grupā Čehija, Portugāle un Rumānija. Šīs spēles tiks aizvadītas aprīlī. Bet U-19 vīriem kvalifikācijas mači būs jāaizvada martā pret Horvātiju, Gruziju un Kazahstānu.

Vēl gribam īsi pieskarties tam, ka iznākusi grāmata ”Mūsu lielās spēles”. Grāmatnīcās Jānis Roze pieejama Kristiāna Girviča sarakstītā grāmata ar nupat minēto nosaukumu. Grāmatā apkopoti apraksti un bildes par mūsu izlases labākajām spēlēm pēc neatkarības atjaunošanas. Kā jau var minēt, grāmata izdota ar Latvijas Futbola federācijas atbalstu.