Decembra ziņas no Latvijas futbola pasaules

Decembra ziņas

Esiet sveicināti 1. decembrī un līdz ar to arī 1. Adventē! Nu ir sācies klusais un mierīgais Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Laiks sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem. Mēs gan iesakām mazāk domāt par mantiskajām vērtībām, bet garīgajām. Šajā svētku laikā piedomājam arī par sportistiem, kuriem bieži vien svētki iet secen. Viņi nevar ne kārtīgi Ziemassvētkos izēsties, ne bieži vien būt kopā ar saviem mīļajiem tik ilgi, kā citi. Bieži vien spēļu un sacensību grafiks ir nežēlīgs. Īpaši, ja priekšā garie pārlidojumi. Bet šajā svētku laikā vēlamies atskatīties uz decembra ziņām. Konkrēti par Latvijas futbola izlases iespaidīgo uzvaru.

Decembra futbola ziņas

Latvijas nacionālā futbola izlase 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra noslēdzošajā spēlē savu skatītāju priekšā pārspēja Austrijas izlasi ar rezultātu 1:0. Jāsaka, ka tas noteikti bija liels prieks faniem, kas regulāri nāca uz mājas spēlēm klātienē. Paši zinām, cik ļoti mūsējiem neveicās. Vienkārši veiksme nebija mūsu pusē. Fani sēdēja aukstumā un juta līdzi. Atceraties taču cik vēlu spēles sākās – nedaudz pirms desmitiem. Bet viņi cēlās un gāja uz spēlēm. Un beigās tika iepriecināti. Līdz ar to liels prieks gan par izlasi, kurai tagad emocionāls pacēlums. Gan arī par faniem, kuru pūliņi beidzot attaisnojās.

Latvijas izlases sastāvā ar vārtu guvumu 65. minūtē izcēlās Mārcis Ošs. Viņam tie bija paši pirmie vārti izlasē, ar ko arī apsveicam. Arī Aleksejam Grjaznovam, kurš debitēja izlasē dodoties sākumsastāvā, šī spēle bija zīmīga un īpaša. Turklāt mūsējie spēlē pret Austriju svinēja jubileju – tika aizvadīta valstsvienības 400. spēle. Vai tu vispār to zināji?

Šajā kvalifikācijas cikla noslēdzošajā spēlē uz valstsvienību tika kopumā izsaukti 23 spēlētāji. Latvija ar trim punktiem noslēdza turnīra tabulu, tādā veidā erindojoties sestajā vietā.

Noslēgumā

Ja esat kaislīgs futbola un vispār kopumā sporta fans, tad noteikti daudz sanāk ceļot pa Eiropu un pasauli, lai redzētu Latvijas sportistus. Jāsaka, ka tas nav lēts hobijs un tam sanāk ziedot gan daudz laika, gan arī daudz naudas. Lai spētu ietaupīt vairāk naudas dodoties ceļojumos, mēs iesakām izlasīt portāla vipi.lv ieteikumus lētiem ceļojumiem.