Daugavas stadionā mūsējie cīnās neizšķirti pret Kazahstānu

Vienu brīdi jau bija zudusi ticība mūsu vīriešu futbola izlasei. Sāka jau šķist, ka varbūt kāds lāsts uzlikts. Nu pavisam neizdevās tikt pie uzvaras un nesanāca arī parādīt to labāko spēli. 13. oktobrī mūsēji UEFA Nāciju līgas D divīzijas 3. spēļu kārtā Daugavas stadionā cīnījās neizšķirti pret Kazahstānu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:1. Tiesa gan līdzjutēji pēc tam šūmējās par to, ka pretinieki vārtus guva ar roku. Vai atkal neveiksme? Var jau būt.

Daugavas stadionā Latvijas izlase cīnās neizšķirti pret Kazahstānu

Spēles rezultāts tika atklāts 16. minūtē. Vārtus Kazahstānas izlases rindās guva Baktiyor Zainutdinov. Savukārt mūsējie vārtus guva 5 minūtes pirms 1. puslaika beigām. Vārtus guva Artūrs Karašausks. Viņš saņēma lielisku piespēli no Kaspara Dubras. Viņam šie bija pirmie vārti Latvijas izlases sastāvā. Pussargs Andrejs Cigaņiks debiju izlasē piedzīvoja 67. minūtē.

Spēle pret Gruziju

Nākamā spēle mūsu izlasei paredzēta 16. oktobrī. Nākamajā otrdienā izlase cīnīsies pret Gruzijas izlasi. Šī būs noslēdzošā UEFA Nāciju kausa mājas spēle. Tās sākums būs plkst. 21:45. Biļetes uz šo spēli varat iegādāties Biļešu servisa kasēs vai, protams, internetā. Atbalstām mūsējos kopā! Jo #11vilki jeb 11 vilki atbalsts mūsu futbolistiem ir jājūt! Turam īkšķus!

U-21 spēle pret Nīderlandi

Vēl gribam pastāstīt par U-21 izlases spēli pret Nīderlandes komandu. Diemžēl piedzīvots likumsakarīgs zaudējums ar rezultātu 0:3. Tomēr izlases treneris Dainis Kazakevičs atzina, ka spēlētājiem neko pārmest nevar. Viņš norādīja, ka spēlētājos redzēja pašatdevi un centību. Treneris arī norādīja, ka nīderlandieši zināmi ar īpašu stilu, kas Latvijas izlasei ir neparocīgs. To mūsējie jutuši jau 1. tikšanās reizē. Pretinieku komandai izdevās piedzīvot labus momentus. Dainis Kazakevičs saka, ka mūsējie tiešām centās. Spēlēja labi gan taktiski, gan tehniski. Var jau būt, ka veiksme vienkārši nebija mūsējo pusē. Bet tā noteikti bija laba pieredze turpmākajām spēlēm.

Spēle aizvadīta 12. oktobrī Rīgas Skonto stadionā. Tā bija priekšpēdējā spēle 2019. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.

Tas šai reizei viss! Turpinām atbalstīt no sirds mūsējos un turam īkšķus. Gan kopējiem spēkiem agrāk vai vēlāk viss izdosies!