Balva futbolā 2018. gadā

Gada beigas ir tas laiks, kad visi atskatās uz  pavadīto aizejošā gadā. Parasti tiek noteikti labākie dažādās kategorijās. Notiek dažādas apbalvošanas ceremonijas. Tiek noskaidroti labākie sportā pilsētās un novados. Nupat aizvadīta arī Latvijas gada balva sportā, kur par labākajiem kļuva Pauls Jonass un Anastasija Sevastova. Tāpat nesen aizvadīta arī Latvijas gada balva futbolā. Uz to arī šajā reizē atskatīsimies.

Balva futbolā 2018. gadā

Kā jau ierasts, gada beigas ir laiks, kad Latvijā un visā pasaulē atskatās uz aizvadīto gadu. Tiek pasniegtas Latvijas gada balvas sportā. Tāpat labākie sportā tiek nosaukti katrā federācijā un arī pilsētās, novados. Mūsu stāsts, protams, par Latvijas futbola federācijas gada balvu. Tajā galveno balvu saņēma Dāvis Ikaunieks, kurš kļuva par šī gada labāko futbolistu.

Labākais futbolists

Gada balva norisinājās 19. decembrī atjaunotajā VEF kultūras pilī. Tajā pirmo reizi karjerā uzbrucējs Dāvis Ikaunieks tiks nosaukts par labāko Latvijas 2018. gada futbolistu. Viņš šobrīd spēlē Čehijas klubā Jablonec. Dāvis balvu guvis ļoti līdzīgā balsojumā. Viņš apsteidza citu gadu balvu ieguvējus Andri Vaņinu un balsojuma jauniņo Robertu Ozolu. Ikaunieks Jihlava klubā šogad atzīts par labāko leģionāru. Bet jaunajā klubā Jablonec parādījis labu sniegumu, arī spēlējot UEFA spēlēs. Savukārt Latvijas izlases sastāvā Dāvis aizvadījis 20 spēles un tajās guvis četrus vārtus. Tiesa gan Latvijas izlasei šis gads nav bijis diez ko veiksmīgs.

Labākā futboliste

Bet par labāko futbolisti ceturto reizi karjerā nosaukta Olga Šecova. Viņa spēlē Rīgas Futbola skolā, kā arī Latvijas izlasē. Šajā gadā uzbrucēja Olga kļuvusi par Latvijas čempioni, tāpat izcīnīts arī Latvijas kauss. Kopā ar Latvijas sieviešu izlasi viņa guvusi uzvaru Baltijas kausā.

Citi

Par Virslīgas labāko spēlētāju apbalvots Roberts Ozolos, kas pārstāv Riga FC komandu. 1. līgas labākā spēlētāja gods ticis vugaram Askerovam no Daugavpils komandas. Par labāko telpu futbolistu nosaukts Germans Majušenko no FK Nikars.

Lai gan Latvijas futbolu atbalsta Optibet online kazino, mēs iesakām šajā reizē ielūkoties mūsu draugu Pafbet aprakstā. Brīvam brīdim vari ieskatīties aprakstā un uzzināt vairāk par piedāvājumu. Spied šeit.