Atklāts rekonstruētais Daugavas stadions

Tik ilgi gan sportisti, gan Dziesmu un Deju svētku dalībnieki bija gaidījuši Rīgas Daugavas stadiona rekonstrukciju. Beidzot stadions ir piedzīvojis atjaunošanas darbus un nu atdzimis jaunai dzīvei. Šogad tur uzstāsies Deju svētku dalībnieki, bet Latvijas futbola izlase šeit uzņems Igauniju, Azerbaidžānu un citas komandas.

Daugavas stadions atdzimst

24. maijā restaurētajā Daugavas stadionā notika Latvijas futbola federācijas preses konference. Tajā tika informēts par stadiona gatavību uzņemt plānotās spēles. Drīzumā Baltijas kausa ietvaros tiks uzņemta Igaunijas vienība. Pēc notiks pārbaudes spēle ar Azerbaidžānas vienību. Bet rudenī paredzēti UEFA Nāciju līgas mači.

Spēles pa TV

Preses konferences ietvaros Viasat Sport Baltic informēja futbola līdzjutējus, ka minētās spēles tiks raidītas pa TV6, kā arī jaunajā satura platformā Viaplay un portālā skaties.lv. Minētajās vietās varēsiet līdzi just Latvijas izlasei Baltijas kausa izcīņā 2. jūnijā plkst. 18:00, spēle notiks Rīgā. Savukārt 5. jūnijā plkst. 19:00 izlase viesos cīnīsies ar Lietuvas izlasi. Bet 9. jūnijā tiks aizvadīta pārbaudes spēle pret Azerbaidžānas izlasi, kas norisināsies savā laukumā, Rīgā, plkst. 18:00.

Jaunā infrastruktūra

Preses konferences laikā mediju pārstāvjiem bija iespēja iepazīties ar stadiona jauno infrastruktūru. Jaunās skatītāju tribīnes noteikti ir ievērojis katrs garāmbraucošais un noteikti daudzi no mums medijos redzējuši krāsainos un košos krēslus. Oficiālā stadiona atklāšana pēc rekonstrukcijas gan norisināsies 28. maijā. Vitālijs Astafjevs, kas ir Latvijas valstsvienības ilggadējais kapteinis, jaunajai stadiona administrācijai pasniedza simbolisku dāvanu. Proti, valstsvienības spēļu kreklu, kurā Vitālijs debitēja valsts izlases rindās pirms vairāk kā divdesmit gadiem – 1992. gada 26. augustā. Turklāt tieši Daugavas stadionā spēlē pret Dānijas izlasi, ka tolaik bija Eiropas čempioni. Mūsējiem izdevās nocīnīties ar rezultātu 0:0.

Aicinām sekot līdzi Daugavas stadiona oficiālajai atklāšanai un doties vērot futbola spēles vai cita veida sacensības klātienē. Tāpat aicinām apmeklēt arī Deju svētkus, kas Latvijas simtgades gadā solās būt īpaši iespaidīgi.

Tiešām no sirds priecājamies par to, ka tiek atjaunota Latvijas sporta infrastruktūra. Tas ir ļoti labs solis gan futbola, gan vieglatlētikas izaugsmē un jauno paaudzēs audzināšanā. Lai stadions piedzīvo daudz lielisku uzvaru!