Aicina uz futbola svētkiem veikalā Domina

Vasara un laiks, kad visa pasaule jūt līdzi Pasaules kausam futbolam, ir īstais laiks, lai arī Latvijā notiktu futbola svētki. No 6. līdz 15. jūlijam tirdzniecības centrs Domina un Latvijas futbola federācija, kā arī 1. līga aicina uz futbola svētkiem, kas tiks atklāti 6. jūlijā. Tirdzniecības centra viesus sagaidīs sporta aktivitātes un pasaules kausa tiešraides uz lielā ekrāna. Par visu vairāk turpinājumā!

Domina aicina uz futbola svētkiem

Futbola svētki tiek rīkoti par godu pasaules kausam futbolā, kas līdzi seko gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci. Pasākuma atklāšanas dienā piedalīsies arī Kaspars Gorkšs, kā arī Latvijas nacionālās futbola izlases sportisti. Veikala viesi varēs piedalīties dažādās tematiskās aktivitātes, piemēram, galda futbols un lai cik jocīgi nešķistu – futbola biljards. Būs arī veiklības stafetes un dažādi futbola uzdevumi. Piemēram, būs jāmēģina trāpīt bumbu vārtos. Balvās varēs saņemt tiešām vērtīgas balvas no Sportland, federācijas un citiem atbalstītājiem.

Tie, kuri pasaules kausa futbolā laikā nevar atiet no spēļu skatīšanās, uz lielā ekrāna pie restorāna Vairāk Saules varēs sekot līdzi spēlēm.

Pasākuma programma

Atklāšanas diena sāksies plkst. 12:00 ar svinīgo atklāšanu, kurā piedalīsies federācijas prezidents Kaspars Gorkšs un izlases spēlētāji. Pēc tam līdz pat plkst. 16:00 varēsiet piedalīties sportiskās aktivitātēs ar izlases, komanda.lv 1.līgas un jaunatnes kluba sportistiem. No plkst. 16:00 līdz 20:00 tirdzniecības centrs nodrošinās ar pasaules kausa futbolā spēlēm. Aktivitātes ar vērtīgām balvām turpināsies 7. jūlijā no plkst. 12:00 līdz 16:00. Pēc tam līdz 20:00 sekos pasaules kausa tiešraides. Futbola spēlēm varēsiet sekot līdzi arī 10. un 11. jūlijā. 14. jūlijā plkst. 12:00 – 16:00 atkal paredzētas aktivitātes un dažādi pārsteigumi. Plkst. 16:00 visi aicināti uz lielā ekrāna sekot līdzi spēlei par 3. vietu pasaules kausā.

Fināla diena

Lielā diena būs 15. jūlijs, kad notiks pasaules kausa fināls. Bet pirms tam no plkst. 13:00 līdz 17:00 paredzētas sportiskas aktivitātes ar komanda.lv 1. līgas futbolistiem. Paredzētas arī dažādas interesantas balvas. Pēc tam plkst. 17:00 lielais fināls, uz ko gājām visu mēnesi.

Dalība visos pasākumos, protams, ir bez maksas. Tiekamies, atpūšamies un skatāmies lielo futbolu kopā!