10
10
jaunumi
Neveiksme pirmajā pārbaudē - 13.01.2015

Savu pirmo pārbaudes spēli pirms jaunās sezonas 13.janvārī aizvadīja SKONTO, tiekoties ar vieniem no saviem principiālākajiem pretiniekiem un pērnās sezonas bronzas laureātiem "Jelgava".

Spēle ritēja 2x35 minūtēm, un šoreiz skontiešiem nācās samierināties ar "sauso" zaudējumu 0:2. SKONTO katrā puslaikā zaudēja pa vieniem vārtiem.

Tamaza Pertijas vadītajā komandā spēlē laukumā devās ļoti izmainījies sastāvs - ar daudzām "vecām" sejām un daudziem jauniem skontiešiem. Šoreiz laukumā nedevās Viktors Morozs, kā arī U-21 izlases dalībnieki Ņikita Bērenfelds, Ņikita Ivanovs un Vladislavs Gutkovskis.

1.puslaikā skontiešu vārtus sargāja bijušas komandas kapteinis Germans Māliņš, kurš pēc Borisovas BATE atstāšanas uz kādu laiku pievienojies SKONTO treniņiem. 2.puslaikā vārtu drošība tika uzticēta pērnas sezonas pamatvārtsargam Andrejam Pavlovam.

1.puslaikā vēl spēlēja Vjačeslavs Isajevs, Edgars Jermolajevs, Dāvis Sandis Strods, Artjoms Osipovs, Ritvars Rugins, Mārtins Milaševičs, Artūrs Pallo, Edgars Kārkliņš, Artūrs Karašausks, Igors Kozlovs. 2.puslaikā uz maiņu iznāca cits bijušais SKONTO kapteinis Vitalijs Smirnovs, Māris Riherts un Gļebs Kļuškins.