Latvijas izlase zaudē Azerbaidžānai

Latvijas futbola izlase tikusi pie jauna trenere, Latvijas futbola federācija – pie jauna prezidenta, proti, Kaspara Gorkša. Piedzīvoti kauna pilni zaudējumi. Bet nupat aizvadīts veiksmīgs sagatavošanās posms Jūrmalā kopā ar jauno treneri. Šķita, ka nu visām kārtīm ir jāsaliekas un jāizšauj uzvara. Tomēr nekā. Uz Daugavas atjaunoto stadionu atnākušie futbola līdzjutēji, kas varēja tomēr atnākt vairāk klātienē, prom aizgāja ar rūgtuma sajūtu.

Latvijas izlase zaudē Azerbaidžānai

Latvijas futbola izlases jaunais treneris, soms Pātelainens piedzīvojis pirmo zaudējumu pie Latvijas izlases vadības. 9. jūnija spēlē debiju piedzīvoja jaunais mūsu izlases vārtsargs Jevgeņijs Narugals, kurš ielaida trīs vārtus. Mūsu izlases sastāvā vienīgos vārtus guva Roberts Uldriķis, turklāt kompensācijas laikā.

Spēles gaita

Tā kā pirmajās divās spēlēs vārtos stāvēja Andris Vaņins un Kaspars Ikstens, tad šodien treneris deva iespēju trešajam vārtsargam Nerugalam, kurš spēlē futbola kluba Spartaks sastāvā. Izmaiņas veiktas ne tikai vārtsargu rindās, bet arī pamatsastāvā. Lai gan spēles sākums bija diezgan vienlīdzīgs un mūsējie pat bija nedaudz aktīvāki kā viesi, tomēr spēles 20. minūtē bumba atradās mūsu vārtos. Atlikušajā puslaika daļā mūsējiem bija patiešām vairākas reālas iespējas gūt vārtus, tomēr tas neizdevās. Šabalam bija divi skaisti vārtu gūšanas momenti. Otrā puslaika sākums jau sākās neveiksmīgi. Vārtsargs piedzīvoja neveiksmīgu situāciju ar aizsargiem, kā rezultātā bumba tukšos vārtos. Rezultāts divi – nulle. Pēc tam sekoja pagalam neveiksmīga situācija, kā rezultātā Azerbaidžāna tika pie soda sitiena. Izcils trāpījums vārtu apakšējā stūrī un vārtu guvums, kas Azerbaidžānai deva stabilu rezultātu trīs – nulle. Mūsu izlase sasparojās, tomēr tas rezultējās ar bīstamiem pretuzbrukumiem, kas par laimi vārtu guvumu nenesa. Veiksme mūs glāba spēles 67. minūtē, kad Nerugals lieliski atvairīja sitienu no tuvas distances.

Mača beigas

Kā jau mača beigās, komanda, kam ir izcils pārsvars, vairs nespēja tik aktīvi. Līdz ar to mūsējie varēja spēlēt drošāk. Un tieši pirms spēles beigu svilpes skaistus vārtus Latvijas izlases sastāvā guva jaunais uzbrucējs Roberts Uldriķis.

Lai nu kā, paldies puišiem, trenerim un visam apkalpojošajam sastāvam par spēli! Iespējams, ka tikai un vienīgi neveiksmīga notikumu sakritība atnesa mums zaudējumu.